Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: View user profile.
ta: பயனாளர் விபரக்கோவையை நோக்குக.

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
