Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: @user's picture
tr: @user kullanıcısının resmi

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Posted on
tr: Gönderim tarihi
