Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Sidebar
uk: Панель

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Posted on
uk: Опубліковано
