Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Search
ur: تلاش

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
