Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
