Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: @user's picture
da: @users billede

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Posted on
da: Oprettet
