Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Posted on
el: Δημοσιεύθηκε στις
