Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: View user profile.
fr: Voir le profil utilisateur.

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: @user's picture
fr: Portrait de @user

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Posted on
fr: Posté le
