Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: @user's picture
hu: @user képe

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: says
hu: mondja

en: Posted on
hu: Beküldve
