Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: « first
hy: « առաջինը
