Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »
