Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
