Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
