Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Posted on
sk: Vložené
