Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Tags
vi: Thẻ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: @user's picture
vi: Ảnh của @user

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
