Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Posted on
ar: مرسل في
