Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Sidebar
az: Yan panel

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
