Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »
