Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
