Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Tags
id: Tag

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: @user's picture
id: Avatar @user

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Posted on
id: Diposting pada
