Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: View user profile.
ja: ユーザープロフィールの表示

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: @user's picture
ja: ユーザー @user の写真

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Posted on
ja: 投稿日
