Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
