Twentyfifteen (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: View user profile.
pt: Ver perfil do usuário.

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: @user's picture
pt: Foto de @user

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Posted on
pt: Publicado em
