Twilio (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Message
is: Boð

en: Required
is: Kravd

en: User
is: Brúkari

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Optional
is: Møgulig
