Twilio (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Required
ru: Обязательно

en: User
ru: Пользователь

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Optional
ru: Необязательно

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Send test message
ru: Отправить тестовое сообщение

en: Your message has been sent
ru: Сообщение отправлено

en: An error occured during the HTTP request: @error
ru: Во время запроса HTTP произошла ошибка: @error

en: Confirm number
ru: Подтвердите номер

en: Confirmation code
ru: Код подтверждения.
