Twilio (7.x-1.10) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Optional
af: Opsioneel
