Twilio (7.x-1.10) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Media
bg: Медия

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Optional
bg: По желание

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
