Twilio (7.x-1.10) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক
