Twilio (7.x-1.10) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Media
ca: Multimèdia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Optional
ca: Opcional

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Phone number
ca: Telèfon

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Country codes
ca: Codis de país
