Twilio (7.x-1.10) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Optional
da: Valgfrit

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: %title has been deleted.
da: %title slettet.

en: Country code
da: Landekode
