Twilio (7.x-1.10) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Edit
he: עריכה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: SMS
he: מסרון
