Twilio (7.x-1.10) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Media
hu: Média

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: Country code
hu: Országkód

en: SMS Message
hu: SMS üzenet

en: Mobile phone number
hu: Mobiltelefonszám

en: Country codes
hu: Országkódok

en: Your mobile number has been confirmed
hu: A telefonszám megerősítése megtörtént

en: You must enter a valid phone number
hu: Valós telefonszámot kell beírni

en: You must enter a phone number
hu: Be kell írni egy telefonszámot

en: Edit your own phone number
hu: Saját telefonszám szerkesztése
