Twilio (7.x-1.10) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Edit
ro: Editați

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Optional
ro: Opțional

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).

en: Country code
ro: Cod țară
