Twilio (7.x-1.10) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Media
sk: Médiá

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Confirm number
sk: Potvrdiť číslo

en: Delete & start over
sk: Zmazať a začať znova

en: Show mobile fields during user registration
sk: Ukázať pole na zadanie mobilu počas registrácie používateľa
