Twilio (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Message
et: Teade

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Optional
et: Valikuline

en: Phone number
et: Telefoni number

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Mobile phone number
et: Mobiiltelefoni number
