Twilio (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Number
fr: Nombre

en: Required
fr: Requis

en: Name
fr: Nom

en: User
fr: Utilisateur

en: Are you sure you want to delete %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %title ?

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Not installed
fr: Non installé

en: Optional
fr: Facultatif

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: %title has been deleted.
fr: %title a été supprimé.
