Twilio (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។
