Twilio (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: %title has been deleted.
uk: %title було успішно видалено.

en: Your message has been sent
uk: Повідомлення відправлене

en: Mobile phone number
uk: Номер мобільного телефону
