Twilio (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
