Twilio (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
