Twilio (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Optional
nn: Valfri

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta
