Twilio (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Optional
ps: اختياري
