Twilio (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
