Twilio (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.

en: Country code
fi: Maakoodi
