Twilio (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: User
is: Notandi

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Optional
is: Valkvætt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Country code
is: Landnúmer
