Twilio (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە
