Twilio (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.
