Twilio (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Number
ta: எண்

en: Message
ta: செய்தி

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Are you sure you want to delete %title?
ta: %title-ஐ அழிப்பதில் உறுதியாக உள்ளீர்களா?

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: %title has been deleted.
ta: %title அழிக்கப்பட்டது.
