Twilio (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Number
tr: Sayı

en: Message
tr: İleti

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: %title has been deleted.
tr: %title silindi.

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Confirmation code
tr: Doğrulama kodu
