Twilio (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ
